czwartek, 22 września 2016

Czarny marsz kobiet

Tak, byłam dzisiaj taką lady in black. W żałobnej czerni. Pan Ż. właśnie oznajmia w TVN, że stoimy na barykadzie, my, kobiety. Tak, panie pośle, stoję na tej babskiej barykadzie i mam w bardzo głębokim poważaniu pana zdanie na temat aborcji, albo in vitro. Czasem, gdy się was, obrońców nienarodzonych słucha, to się myśli, że aż żal, że was nie wyskrobali. Przez tę źle pojętą ochronę zafundowano nam takich osłów, nie posłów, że o tych oględnie mówiąc, mało rozwiniętych móżdżkach posłanek nie wspomnę.

Jeden prawniczyna powiedział do ginekologa, utytułowanego i doświadczonego doktora, że on poseł prawnik się zna na płodach, a doktor pojęcia nie ma o czym mówi. Nawet stwierdzenie, że 60% ciąż jest samoistnie usuwana przez organizm nie trafiło do zakutego łba.

Zacięty wróg aborcji, Chazan, przyznaje, że wykonał w życiu ponad 500 takich zabiegów i bardzo teraz żałuje, biedaczek. I od kiedy zrozumiał ( czytaj dorobił się), to teraz jest stanowczo przeciw, tak stanowczo, że grozi nam pakowanie do więzień kobiet, które poroniły nie  z premedytacją, ale tak zwyczajnie, jak najczęściej się zdarza - ni stąd, ni zowąd, organizm sam to poczęte życie z siebie wypluł. Widać, że moralnie nie był dojrzały. Ten organizm i na katolickich sumieniach się nie wyznaje.

Najbardziej podoba mi się w tej nagonce aborcyjnej pseudosprawiedliwych praworządców to, że nawet te pop... ne babsztyle się nie zająkną na temat winy faceta. Ja tam na miejscu mężczyzn wręcz czułabym się urażona, pominięta. Każdy z nich tak bardzo kocha chwalić się swoimi umiejętnościami w tej dziedzinie. A tu co? Jego rola niezauważona? Sprowadzona do wymiaru plemnika. Ten plemnik to najwidoczniej z wiatrem przywiało i zapłodniło.

Inna kretynka z buzią w dzióbek za najlepszą metodę zapobiegania niechcianej ciąży uznaje wierność małżeńską. Też w TVN. Ja chciałabym powiedzieć tej paniusi, że najlepszą metodą na bezpieczny seks jest brak seksu.

Marsz w sobotę, 24 września, nie tylko w tej sprawie. Idą też prawdziwi mężczyźni, dla których kobieta to też człowiek. Aczkolwiek nie każda.

Brak komentarzy: