wtorek, 1 marca 2016

Dzienniczek obywatelski (6)

TVN, Tak jest, A. Morozowski zaprosił posła Neumanna i europosła Czarneckiego. Dyskusja o projekcie opinii Komisji Weneckiej.

Złotousty europoseł ogłosił, że jakiś minister z Kancelarii Prezydenta raczył był wyrazić pogląd następujący:
Gazeta Wyborcza opublikowała "przeciek" z Komisji Weneckiej specjalnie po to, żeby zablokować sporządzenie tegoż raportu w wersji przyjaznej dla działań PiS.

Obumarły mi chyba komórki mózgowe, bo nawet skomentować tego nie potrafię...
***************

Poszukiwania niewygodnych dokumentów trwają. Przeszukano dom gen. Jaruzelskiego. Znaleziono jakieś dokumenty. Nikt nie pisnął słowa, na czyj temat dokumenty owe są. Śledztwo w toku, nie można ujawniać zanim nie zostaną dokładnie zbadane. Obowiązuje zasada - spiesz się powoli. Dokładnie odwrotnie, niż w przypadku pewnej teczki, która tego śledztwa najwyraźniej nie wymagała przed jej udostępnieniem. Tak, ale tamta była takim stoliczkiem, do którego ktoś powiedział : nakryj się! I na życzenie pobożne stoliczek podał na tacy akurat to, na co ten ktoś miał apetyt przeokrutny.

***********************
Tak sobie myślę, że lepiej nie dopuszczać do głosu Wałęsy, bo on się na adwokata nie nadaje w ogóle, nie tylko w swojej sprawie.

***********************
Prof. Zybertowicz powiedział, że marsze KOD prawdopodobnie stanowią kolejną odsłonę tzw. wojny hybrydowej, prowadzonej przez Rosję. O matko!
Wyjaśniając, o co mu idzie, powiedział, że podczas takiej wojny nie zatruwa się wody, nie zabija, ale zatruwa się umysły.

KOD zatruwa umysły, znaczy...
Ratunku! Chociaż jedna szara, maleńka komóreczka! Po taniości, może być z secondhandu... dla mnie!

Brak komentarzy: