piątek, 25 października 2013

Mądrość społeczeństwa

Redaktor Dębski wierzy głęboko w mądrość naszego społeczeństwa, które potrafi oddzielić ziarno od plew i podejmuje właściwe decyzje. Otóż - nie! Panie redaktorze, powinien pan trochę mniej wczytywać się we własne teksty, a bliżej przyjrzeć się opiniom tego społeczeństwa, które nijak nie potrafi spojrzeć trzeźwo na tzw. całokształt, a wciąż z uporem maniaka poszukuje  bożyszcza, do którego mogłoby się zwrócić. To społeczeństwo jest bliższe stadu baranów, które potrzebuje pasterza, żeby nie spaść w przepaść, bo zdane na siebie w najlepszym przypadku skończy z połamanymi kończynami. W komentarzach na WP czyta się jak w książce, tam najlepiej widać, czym się to wszystko skończy. Arogancja PO doprowadzi do władzy PiS najkrótszą drogą! Większość komentujących pisze, że: "ktokolwiek, byle nie PO". A to znaczy, że się sytuacja odwróciła, bo kilka lat temu było: "wszystko jedno kto, byle nie PiS".

Jeżeli to społeczeństwo, słusznie poniekąd zniesmaczone "brzydotą" PO, zwraca się ku "nieodpartemu urokowi" PiS, to gdzie pan widzi tę mądrość, no gdzie???

Mnie to - wypisz wymaluj - przypomina głupotę maltretowanej żony, która uciekając od męża-sadysty wybiera ramiona kolejnego damskiego boksera.

Brak komentarzy: